SSS

*Siparişimi ne kadarlık bir süre içinde iade edebilirim?

Herhangi bir nedenle iade etmek istediğiniz siparişinizi, iade şartlarına uygun olması halinde 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. İade etmek istediğiniz ürünü bize göndermeden önce 'iade talebi oluştur' menüsünden iade talebi oluşturarak göndermeniz gerekmektedir.

Siparişimi nasıl takip ederim?

Siparişinizin durumunu; - Üye girişi yaptıktan sonra, ana sayfada sağ üst köşede bulunan hesabım ikonuna tıklayarak; "Siparişlerim" bölümünden, -Siparişiniz kargo firmasına teslim edildiğinde size gönderilecek e-posta bilgilendirmelerinde yer alan “Kargo Takip Kodu”nuzla birlikte ilgili kargo firmasıyla iletişime geçerek veya websitesini ziyaret ederek, öğrenebilirsiniz...

Şifremi unuttum ne yapmalıyım?

Şifrenizi unutmanız durumunda “Üye Giriş” sayfasında yer alan “Şifremi Unuttum” bağlantısına tıklayabilirsiniz. Hesabınıza ait e-posta adresini yazdıktan sonra tekrar şifre talebinde bulunabilirsiniz.

Üyelik bilgilerimi nasıl güncelleyebilirim?

Üyelik bilgilerinizi güncellemek için “Hesabım” sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kargo ücretleri nelerdir?

Siparişinize ait kargo ücreti seçmiş olduğunuz gönderim bölgesine değişiklik göstermektedir. Siparişinize ait kargo ücretini adres adımındaki kargo seçim ekranında ve ödeme sayfanızda görebilirsiniz. Siparişinizi verdiğiniz dönemde sepetinizde KARGO BEDAVA kampanyası varsa kargo ücreti 0 TL olarak gözükecektir.

Siparişim ne zaman kargoya verilir?

Siparişlerinizdeki tüm ürünler hızlı kargo için uygunluk sağlıyorsa, siparişlerinizi 24 saat içerisinde ilgili kargo firmasına teslim etmek üzere hazırlıyoruz. Siparişinizde tedarik edilmesi gereken ürün/ürünler olması durumunda kargoya verilme sürelerimiz 1 ile 5 gün içerisinde olabilmektedir.

Stoklarınız ne hızla güncelleniyor?

Nikkymcbridget.com’ da her gün yeni ürünler geldiği gibi tükenen ve talep gören ürünlerin de stokları da yenilenmektedir. Daha fazla yeni ürün ve yenilenen stoklar için ise online mağazamızı daha sık ziyaret edebilirsiniz.

Ödeme seçenekleriniz nelerdir?

Kredi Kartı ve Debit Kart ödeme seçeneklerimiz mevcuttur. Havale yöntemi ile ödeme kabul edilmemektedir. Havale ödeme seçeneği ile vereceğiniz siparişlerde iş günlerinde 24 saat içinde Havale yapılmayan siparişler otomatik olarak iptal edilmektedir. Havale yaptığınız durumlarda havalenizdeki açıklama bölümüne sipariş numaranızı eklemeyi unutmayınız.

İade işlemlerinde kesinti gerçekleşiyor mu?

Hayır, Nikkymcbridget.com’dan yapacağınız alışverişlerinizde iade gönderdiğiniz ürünlerin satın almış olduğunuz tutarları size iade edilir. Satın aldığınız ürünlerin iade tutarlarından herhangi bir kesinti gerçekleşmez.

Sepetimdeki ürünler tükenir mi?

Sepetinize eklediğiniz ürünler için stok revizesi yapılamamaktadır. Sepetinize eklediğiniz ürünü satın almadığınız sürece tükenme ihtimali bulunmaktadır.

Üye olmadan sipariş verebilir miyim?

Web sitemize üye olmadan sipariş vermemektesiniz. Üyeliksiz siparişlerde genel olarak ödeme anlamında güvenlik sorunları bulunmaktadır. Bu nedenle siparişlerinizde üyelik bilgilerinizi vermeniz gerekmektedir.