SÖZLEŞMELER

*Siparişimi ne kadarlık bir süre içinde iade edebilirim?

Herhangi bir nedenle iade etmek istediğiniz siparişinizi, iade şartlarına uygun olması halinde 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Sipariş teslim süreleri 7 iş günüdür.

*Siparişimi nasıl iade edeceğim?

Siparişinizi, elinize ulaştıktan sonraki 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

[email protected] adresine sipariş numaranızı, ilgili ürün kodunu ve iade sebebinizi belirten bir mail gönderebilirsiniz.

İade etmek istediğiniz ürüne ait tüm belgeler ve fatura ile birlikte gönderim yapmanız gerekmektedir. Kargo ücreti müşteriye ait olacak şekilde Nikky Mc Bridget | Kavacık mahallesi Özkan sokak varışlı plaza no :2/5 Beykoz İstanbul adresine kargolayın.

*İade etmek istediğiniz ürünü, orijinal kutu veya ambalajında, birlikte gönderilen dokümanları ve tüm aksesuarları ile birlikte, mümkün olduğunca sağlam ve hasara uğramayacak bir şekilde paketlemenizi rica ediyoruz. Kutuyu, içerisinde yer alan koruyucu maddelerle birlikte geri göndermeniz kargonun güvenli şekilde bize ulaşmasını sağlayacaktır.

İade ve değişimlerde kargo ücreti, müşteriye aittir. Nikky Mc Bridget’ın ürünün hatalı veya hasarlı olması sebebiyle kusuru bulunuyorsa, iade etmek istediğiniz ürün için kargo ücreti Nikky Mc Bridget, aksi halde müşteri tarafından karşılanmaktadır. Ancak bu hizmetten faydalanmak için yukarıda* tarif edilen koşullara uymanız gerekmektedir.